RN73H2ETTD1273B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1273B50
JLCPCB Part #
C4244938
Description
127kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS