RN73H2ETTD1271A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1271A10
JLCPCB Part #
C4021326
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS