RN73H2ETTD1263A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1263A25
JLCPCB Part #
C4163294
Description
-55℃~+155℃ 126kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS