RN73H2ETTD1262F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1262F25
JLCPCB Part #
C4207704
Description
-55℃~+155℃ 12.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS