RN73H2ETTD1261C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1261C50
JLCPCB Part #
C3963425
Description
-55℃~+155℃ 1.26kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS