RN73H2ETTD1261B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1261B50
JLCPCB Part #
C3988774
Description
1.26kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS