RN73H2ETTD1243B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1243B50
JLCPCB Part #
C4045978
Description
124kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS