RN73H2ETTD1242F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1242F100
JLCPCB Part #
C4191920
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS