RN73H2ETTD1233F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1233F10
JLCPCB Part #
C4181608
Description
-55℃~+155℃ 123kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS