RN73H2ETTD1233B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1233B10
JLCPCB Part #
C4349908
Description
-55℃~+155℃ 123kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS