RN73H2ETTD1232F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1232F50
JLCPCB Part #
C4305047
Description
-55℃~+155℃ 12.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS