RN73H2ETTD1232D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1232D100
JLCPCB Part #
C4224414
Description
12.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS