RN73H2ETTD1230D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1230D100
JLCPCB Part #
C3942806
Description
123Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS