RN73H2ETTD1212D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1212D100
JLCPCB Part #
C3958805
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS