RN73H2ETTD1211F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1211F50
JLCPCB Part #
C3985318
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS