RN73H2ETTD1203F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1203F10
JLCPCB Part #
C4552177
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS