RN73H2ETTD1203C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1203C10
JLCPCB Part #
C3987654
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS