RN73H2ETTD1201F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1201F10
JLCPCB Part #
C3949840
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS