RN73H2ETTD1200F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1200F100
JLCPCB Part #
C4313180
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS