RN73H2ETTD1200B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1200B50
JLCPCB Part #
C4278698
Description
120Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS