RN73H2ETTD11R7F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD11R7F50
JLCPCB Part #
C4294707
Description
-55℃~+155℃ 11.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS