RN73H2ETTD1182B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1182B50
JLCPCB Part #
C3941291
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS