RN73H2ETTD1181F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1181F25
JLCPCB Part #
C4342732
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS