RN73H2ETTD1172D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1172D50
JLCPCB Part #
C4321469
Description
-55℃~+155℃ 11.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS