RN73H2ETTD1170D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1170D10
JLCPCB Part #
C4334415
Description
-55℃~+155℃ 117Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS