RN73H2ETTD1152D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1152D10
JLCPCB Part #
C4125744
Description
11.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS