RN73H2ETTD1151C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1151C25
JLCPCB Part #
C4317732
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS