RN73H2ETTD1150F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1150F10
JLCPCB Part #
C4004515
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS