RN73H2ETTD1150C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1150C10
JLCPCB Part #
C3915082
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS