RN73H2ETTD1143F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1143F100
JLCPCB Part #
C3929988
Description
114kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS