RN73H2ETTD1143C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1143C10
JLCPCB Part #
C4349115
Description
-55℃~+155℃ 114kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS