RN73H2ETTD1142F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1142F100
JLCPCB Part #
C4026298
Description
-55℃~+155℃ 11.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS