RN73H2ETTD1141B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1141B10
JLCPCB Part #
C4116975
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS