RN73H2ETTD1133F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1133F25
JLCPCB Part #
C3975427
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS