RN73H2ETTD1133B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1133B50
JLCPCB Part #
C4222272
Description
113kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS