RN73H2ETTD1130F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1130F10
JLCPCB Part #
C4203518
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS