RN73H2ETTD1112B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1112B10
JLCPCB Part #
C4038770
Description
-55℃~+155℃ 11.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS