RN73H2ETTD1111B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1111B25
JLCPCB Part #
C3965224
Description
1.11kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS