RN73H2ETTD1111B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1111B10
JLCPCB Part #
C4046235
Description
-55℃~+155℃ 1.11kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS