RN73H2ETTD1110F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1110F25
JLCPCB Part #
C3911909
Description
-55℃~+155℃ 111Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS