RN73H2ETTD1100A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1100A10
JLCPCB Part #
C3955383
Description
110Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS