RN73H2ETTD10R9F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD10R9F50
JLCPCB Part #
C4164537
Description
-55℃~+155℃ 10.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS