RN73H2ETTD10R2F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD10R2F50
JLCPCB Part #
C4005580
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS