RN73H2ETTD1093C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1093C50
JLCPCB Part #
C3930072
Description
-55℃~+155℃ 109kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS