RN73H2ETTD1093B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1093B25
JLCPCB Part #
C3971405
Description
-55℃~+155℃ 109kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS