RN73H2ETTD1090D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1090D100
JLCPCB Part #
C3999334
Description
-55℃~+155℃ 109Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS