RN73H2ETTD1073C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1073C50
JLCPCB Part #
C4139273
Description
107kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS