RN73H2ETTD1072F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1072F50
JLCPCB Part #
C4129376
Description
10.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS