RN73H2ETTD1072D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1072D50
JLCPCB Part #
C3950335
Description
10.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS