RN73H2ETTD1072C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1072C50
JLCPCB Part #
C4229651
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS